Iceboy
ادبیات انگلیسی.عکس.اس ام اس.مطالب علمی و ... در عرشه تایتانیک!
شنبه 21 دی‌ماه سال 1387
بحران غزه

سلان حالتون چطوره؟خیلی وقت بود چیزی ننوشته بودم.از همه اونایی که منو تشویق می کنند بنویسم ممنونم.فکرنمی کردم مطالب وبلاگم رو با دقت دنبال کنند و از کم کاریم گله کنن.ممنونم.یه چیزی رو می دونید؟من نه حزب اللهی ام نه بسیجی.ولی شعور دارم. معنی فاجعه را درک می کنم.حتی اگر برای آن کاری نکنم اینقدر شعور دارم که از بروز آن برای دیگران ابراز شادمانی نکنم.میدانید فاجعه یعنی چی؟آنچه که در غزه می گذرد فاجعه است,ولی بیشعوری آن عده ای که معتقدند فلسطینیها سزاوار این مصیبتند و به قول خودشان حقشونه !!!!!!!!! عمق فاجعه را بیشتر می کند.وقتی از یکی از آن بیشعور های آشغال دلیل این حرف را خواستم تنها توانست چهار دلیل بیان کند:

1 - آنها عرب هستند !

و آن بیشعور در برابر این حرف من مثل سگ درماند: 124000 پیامبر و همین طور هم دوازده امام آمدند تا به انسانها بگویند همه با هم برابرند و با اینحال هنوز (

بعضی )ایرانیها اینقدر نفهم هستند که می گویند چون آنها عربند ما از آنها بهتر و با شعورتریم! آیا فکر می کنید در نزد خدا عرب و عجم و ... فرق دارند؟ آنهایی که می گویند بله باید در شعور خودشان شک کنند.اینها نه خود و بی ارزشی خود را درک کرده اند و نه خدا را شناخته اند. اصلا کی به شما این صلاحیت را داده که برای فلسطینیها تعیین لیاقت و صلاحیت کنید؟

2 -آنها تروریست هستند و اسراییلیها را با پرتاب موشک و ...می کشند.اسراییل هم از خود دفاع می کند.

و آن بیشعور باز هم درماند از این حرف من: اسراییل سالهاست با این استدلال که قوم یهود بیش از 6 روز در جهنم نمی ماند (در قرآن کریم نیز به این ادعای آنها اشاره شده و به شدت رد شده است ) از هیچ جنایتی رویگردان نیستند و حتی نوزادان را هم به قتل می رسانند.آیا این نوزادان , زنها و بچه ها هم موشک پرتاب می کنند؟؟؟ آیا زخمیهای درون بیمارستانها هم در حال شلیک موشک هستند؟آیا امدادگران که طبق توافق تمامی بیشعورها و باشعورهای دنیا مصونیت دارند و کسی نباید به آنها شلیک کند هم خطرناک اند؟

مگر حماس چقدر موشک دارد که بتواند تا این حد امنیت اسراییل را به خطر بیندازد؟مگر قدرت تخریب موشک های کوچک قسام چقدر است که تل آویو با بمبهای خوشه ای به مقابله با آنها بپردازد؟

اسراییل رسما به حماس که نه گروهک ,بلکه اکنون یک دولت فلسطینی است اعلان جنگ داده است و بارها و بارها سران این جنبش را ترور کرده است.

در برابر این کار انتظار دارید آنها چه کنند؟مشکل گشا بین اسراییلیها پخش کنند؟خوب معلوم است دیگر.آنها هم مقابله می کنند؟جنگ است دیگر.در جنگ شکلات و بیسکوییت که پخش نمی کنند!این حق طبیعی آنهاست.با چی مقابله کنند؟با تانک هایشان؟کی به آنها تانک می فروشد؟شما؟خوب آنها موشک ساختند و تنها سلاحشان این موشک هاست.اسراییل مجبور نیست اینقدر جوانان فلسطینی را به این اشکال ناجوانمردانه بکشد تا فلسطینیها در صدد انتقام برآیند.

3- آنها خودشان آتش بس را نقض کردند.

و باز هم در ماند وقتی با این استدلال ساده گفتم این همه اسراییلیها آتش بس نقض کردند , یک بار هم فلسطینیها این کار را بکنند.آیا خدا گفته که هر کسی آتش بس نقض کند باید این بلا سرش آید الا اسراییل؟

4- فلسطینیها خودشان زمینهایشان را فروختند. 

و باز هم مثل سگ خیط شد وقتی گفتم اولا اجداد آنها به زور و از ترس جانشان   

 

مجبور ,میفهمی ؟ مجبور به این کار شدند. دوما آنها تنها 2 درصد زمینهایشان را فروختند که همین حالا هم اسراییل در آنجا کلی شهرک ساخته است. 2 بله 2 درصد. این که نشد مجوز برای کشتار به این فجیعی! آنهم توسط کسانی که ادعا می کنند خیلی مظلوم اند و هولوکاست و ... را مرتب به عنوان سند مظلومیت و بی آزاری خودشان مطرح می کنند. 

 

مگه هر کی زمین می فروشه باید بچه هاش توسط خریدار کشته شوند؟!

۵-اجداد اسراییلیها (طبق گفته عقده ای های توی کانالهای ماهواره ای ) توسط اجداد فلسطینیها قتل عام شدند!!!!!!!!!!!! !!! !!! 

 

این دیگر از آن حرفهاست.تا جایی که ما به یاد داریم تمام مسیحیها از اسراییل دفاع می کنند و عده بسیار انگشت شماری از مسلمانان تنها با حرف از فلسطین دفاع می کنند.کی این بدبختها تونستند تو اسراییل دست به کشتار بزنند؟    

اگر بحث کشتار است آنها در جنگ جهانی دوم که بیشتر کشته دادند!چرا نمی روند اروپاییها را بکشند؟ 

اگر بحث عقده و کینه کشی است ما ایرانیها هم باید توسط دیگران کشته شویم.با این استدلال که اجداد ما در جنگ با امپراطوری روم بسیاری از رومیها را می کشتند!!!  

از فردا انگلیسیهای دماغ بالا باید به آلمان اعلان جنگ کنند که چی ؟ اجدا شما در طی دوجنگ جهانی بسیاری از اجداد ما را کشتند!!!

 

این اسراییل بوده که بارها و بارها به فلسطین حمله کرده و با حمایت آمریکا تا تونسته بیشتر و بیشتر از مساحت خاک این کشور به نفع خود کم کرده. 

واقعا متاسفم که سطح شعور بعضی از هموطنانم این است.یکی از چیزهایی که درمان ندارد بیشعوری است. 


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 229107

کدهای جاوا

FallT Example Page

Effect on/off