X
تبلیغات
رایتل
Iceboy
ادبیات انگلیسی.عکس.اس ام اس.مطالب علمی و ... در عرشه تایتانیک!
پنج‌شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1387
بیوگرافی Chae Jung Ahn (Chae Jeong An)

 

Name: / Chae Jung Ahn (Chae Jeong An)

Real name: / Jang Jung Ahn (Jang Jeong An)

Date of birth: 1977-Sept-09

Profession: Actress, Singer

Height: 172cm

Weight: 48kg

Blood type: B


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 228750

کدهای جاوا

FallT Example Page

Effect on/off